Masážní a relaxační křesla Keyton

Křesla KEYTON se od ostatních masážních křesel odlišují několika velmi důležitými vlastnostmi, které z nich učinily absolutní světovou jedničku.

Stručná charakteristika

Evropský výrobek vytvořený pro potřeby, muskulaturu i ostatní parametry evropského typu uživatele.

Masážní a relaxační křesla jsou jediným produktem společnosti Eurokeyton S. A. a tudíž veškeré investice do nových technologií, designů i zvyšování kvality směřují právě jen do tohoto výrobku. To dává zákazníkům jistotu, že kupují jen to nejlepší.

Křesla KEYTON mají širokou škálu funkcí, tedy služeb pro svého uživatele, přesto je jejich ovládání velmi jednoduché a zvládne je naprosto každý. Ovladače jsou vestavěny přímo v křesle nebo dálkové, takže design křesla nehyzdí žádné kabely, ramena či držáky ovládání.

Dle vyjádření rehabilitačních odborníků, lékařů, a masérů je masáž křesel KEYTON v porovnání s podobnými výrobky svému uživateli velmi příjemná, kultivovaná, naprosto věrně nahrazující klasickou ruční masáž se všemi pozitivními důsledky. Odborníci oceňují též naprostou variabilitu masáže i to, jak křeslo samo zohledňuje parametry a problémy uživatele.

Eurokeyton S. A. úzce spolupracuje s Univerzitní klinikou ve Valencii při vývoji nových modelů a zvyšování pozitivního účinku křesel na lidský organismus.

Křesla KEYTON dokáží velmi pozitivně ovlivnit naši fyzickou kondici, ale výrazně též působí proti stresu a dalším psychickým problémům jak stávajícím tak i preventivně. Tak celkově působí na zkvalitnění našeho života.

Křesla KEYTON jsou vždy potažena pravou kůží se zvýšenou pružností a odolností, nebo na přání zákazníka speciálním mikrovláknem. Nejsou tedy používány koženky ani jiné formy umělé kůže u kterých se dá jen těžko mluvit o příjemném posezení.

Designy křesel jsou té nejvyšší estetické úrovně a můžete je tak velmi dobře sladit se stávajícím interiérem i velmi snadno zakomponovat do interiérů vznikajících.

Našimi zákazníky je vedle stovek běžných klientů i řada významných osobností jako jsou mistři světa, miss, ministři a předsedové vlád, i lidé ze show businessu i podnikatelských sfér, tedy zákazníci kteří si „svá křesla“ nevybírali sami, ale pro které výběr toho správného produktu zařizoval a posuzoval často celý tým odborníků. To, že se tito lidé staly našimi klienty je jistě důkazem skutečné kvality výrobků KEYTON.

Nabízíme Vám tedy odpočinkové, relaxační, polohovací a masážní křeslo v perfektní výbavě, nádherném designu, pravé kůži s nekonečným výběrem funkcí za ceny naprosto srovnatelné s výrobky „podobného“ charakteru.

Křesla KEYTON jsou schválena pro prodej ve všech vyspělých zemích světa. Firma KEYTON je držitelem certifikátu ISO 9001.

Odlišnosti

Náklopný bumerang - křesla jsou vybavena zařízením, díky němuž není vynechána masáž v oblasti krční páteře. Masáž je navíc prováděna s ohledem na větší citlivost krční páteře (patent KEYTON).

Trojrozměrný pohyb – všechna ve světě vyráběná křesla pracují na bázi lišt, kolejnic, ve kterých se pohybují masážní hlavice, ty potom samozřejmě masírují (tak jak jsou lištami vedeny) rovně bez ohledu na tvar a zakřivení zad a páteře. Masáž je proto dle klenutí zad v některých partiích slabá až nedostatečná v jiných naopak velmi silná až agresivní a bolestivá. Křesla KEYTON pracují na bázi trojrozměrného pohybu. Masážní hlavice jsou nezávisle zavěšené (podobně jako kola auta) a přesně kopírují tvar zad, páteře masírované osoby v síle masáže, jakou si uživatel zvolil navíc s ohledem na jeho váhu-protitlak. Masáž je naprosto rovnoměrná po celé ploše zad. Křeslo tedy provádí masáž přesně podle váhy, tvaru zad, výšky masírované osoby a okamžité situace – kondice (patent KEYTON).

Perfect adaptation – díky tomuto systému dojde při masáži krční páteře a šíje k zcela ojedinělému naklopení – zalomení masážních hlavic tak, že naprosto detailně provedou masáž v této snad nejčastěji postižené části páteře (patent KEYTON).

Nastavení výšky – křesla KEYTON jsou jako jediná na světě vybavená možností nastavit si dojezd masážních hlavic v oblasti šíje – krční páteře přesně podle výšky masírované osoby (patent KEYTON). U křesel KEYTON se Vám tudíž nestane to, co je u všech ostatních zařízení běžné a to je, že menším osobám vyjíždí masáž až do hlavy (velmi nepříjemné a bolestivé), u osob vyšších skončí masáž příliš brzo a nedojede do oblasti krční páteře (nedostatečné).

Bezpečnostní systémy – křesla KEYTON jsou jako jediná na světe vybavená systémem proti nadměrné masáži. Toto zařízení vypne křeslo v případě, pokud by nedopatřením došlo k nadměrnému pro svalstvo nevhodnému tlaku. Další bezpečnostní systém pak „hlídá“ přítomnost dětí či domácích zvířat pod opěrkou nohou při jejím sklápění. Opěrka nohou je samozřejmě zapracována do křesla a stisknutím jediného tlačítka se zvedá či sklápí (velmi příjemné, pohodlné, praktické).